poniedziałek, 9 stycznia 2017

PODSUMOWANIE 2016 !

 Czy to był dobry rok ? Myślę, że tak! Ale zawsze może być lepiej także liczę na rok 2017 !
W sumie to pod każdym zdjęciem będzie opis. Jest w miarę po kolei.Rok 2016 rozpoczęłam od egzaminów zawodowych, ale ważniejszą sytuacją była moja STUDNIÓWKA, która była najlepsza imprezą w moim życiu !! Każdemu polecam - naprawdę idzie się wybawić !


W lutym była 20-stka mojego chłopaka ! Spędziliśmy je razem z jego rodzinką.


Jakoś w ferie pojechaliśmy ze znajomymi do Krościenka, było przyjemnie, jednak bardzo dobrze sobie zapamiętałam, że było tak zimno w tych pokojach i nie było ciepłej wody, że chyba nigdy więcej tej miejscowości. 


Tutaj zakończenie roku, odebranie świadectwa dojrzałości oraz egzaminów zawodowych. Oj wróciłabym do tych czasów. Było super z moimi dziewczynami !!


Po maturach z dziewczynami wybrałyśmy się na wycieczkę do Brzeska. Pojechałyśmy nad jezioro Różnowskie, chodziłyśmy po parku linowym - krótki, ale naprawdę super wyjazd ! Bardzo miło go wspominam, pojechałabym jeszcze raz !


25 lipiec, wyjazd do Wrocławia z moim Kochanym na naszą kolejną rocznice - wizyta we Wrocławskim Zoo, zwiedzanie rynku. Jejku było tak gorąco wtedy. 

Kolejne wspólne wakacje nad naszym Polskim morzem. Wybraliśmy się z naszymi znajomymi. Jednak pogoda w ogóle nam nie dopisała. Było zimno, deszczowo. Mimo wszystko wspomnienia zostały bardzo przyjemne. 


We wrześniu poszliśmy na Złaz - wycieczka górska. Po przejściu kilometrów czekał na nas żurek z kiełbaską z grilla. 


Październik czyli rozpoczęcie studiów - tutaj z Domką. Uważam, że to fajny okres, jednak jest bardzo dużo nauki !!Outfity- których w tym roku było bardzo bardzo mało. Więcej zdjęć z telefonu, ale co zrobić jak się chodzi do pracy ciągle i jest cały czas ciemno. 

 
W listopadzie przyleciała moja siostra ! Fantastyczna niespodzianka, jednak bardzo mało czasu ze sobą spędziliśmy, bo ja albo w pracy albo coś na uczelnie musiałam robić.


W listopadzie zostałam matką chrzestną Kini. Po ceremonii poszliśmy do restauracji na obiad i deser. 


Tutaj zdjęcia z moim chłopakiem, z którym spędzam dość dużo czasu ! Ucząc się, oglądając Tv, filmy - cokolwiek robiąc miło jest z nim spędzać czas.


Z przyjaciółką, z która obecnie nie mamy czasu się spotkać. Ale mimo wszystko zawsze mamy o czym pogadać jak się spotkamy. 


 Wigilia - pojawił się ostatnio post, więc myślę, że więcej nie muszę się rozpisywać.


Sylwester 2016/2017 - impreza bardzo fajna, szybko bardzo zleciała. A o 4 rano to ja już byłam taka zmęczona, że o jednym co myślałam to, żeby wrócić do domu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz